Ankara Uyuşturucu Avukatı

Ankara uyuşturucu avukatı | Uyuşturucu davalarına bakan avukatlar ankara

Ankara uyuşturucu avukatı | Uyuşturucu davalarına bakan avukatlar ankara

Ankara Uyuşturucu Avukatı ve Baktığı Davalar

Uyuşturucu madde kullanan satın alan ve bunu kabul eden bir kişi yeni uyuşturucu yasaları ile birlikte 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası almaktadır. Uyuşturucu satmak veya uyuşturucu bulundurmak sebeplerinden dolayı başınız yasalar ile sıkıntıya girebilir ve Ankara uyuşturucu avukatı ihtiyacınız olabilir. Bu durumda doğal olarak yapmanız gereken ilk şey uyuşturucu davalarına bakan avukatlar araştırması yapmak olacaktır.

Uyuşturucu cezaları yeni yasa ile birlikte kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduran ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Bu suçtan dolayı başlatılan soruşturmada şüpheli hakkında Ceza Muhakemesi Kanununun 171 inci maddesindeki şartlar aranmaksızın, beş yıl süreyle kamu davasının açılmasının ertelenmesine karar verilir. Erteleme süresi zarfında şüpheli hakkında asgari bir yıl süreyle denetimli serbestlik tedbiri uygulanır. Bu süre Cumhuriyet savcısının kararı ile üçer aylık sürelerle en fazla bir yıl daha uzatılabilir. Hakkında denetimli serbestlik tedbiri verilen kişi, gerek görülmesi hâlinde denetimli serbestlik süresi içinde tedaviye tabi tutulabilir.

Neden Uyuşturucu Avukatı İhtiyacı Var

Günümüzde birçok insan kendisini savunamadığından ve doğru ifade edemediğinden bu konuda mağdur olmakta hatta bazen sadece uyuşturucu kullanan bir kişinin ticaretten yargılandığı olup 10-15 yıl ceza aldığı görülmektedir. Bu sebeple şüphelilerin böyle bir yakalanmanın varlığı halinde hiç zaman kaybetmeden alanında uzman ceza avukatıyla yani uyuşturucu avukatları ile , diğer bir deyiş ile uyuşturucu davalarına bakan avukatlar ile çalışması şarttır.
Ankara civarında yaşıyorsanız ve Ankara uyuşturucu avukatı arayışındaysanız, Ankara uyuşturucu avukatları listesinde yer alan Tülin Babaoğlan Yılmaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Uyuşturucu Davalarına Bakan Avukatlar

Uyuşturucu, KırşehirYozgatÇorum , Kırıkkale gibi yakın illerimizde olduğu gibi Ankara’da da insanlarımıza yasal yollardan sorunlar çıkarıyor. Uyuşturucu ile alakalı kullanma , bulundurma veya uyuşturucu ticareti yapan kişiler bir şekilde bu suçlardan dolayı yakalandıkları zaman uyuşturucu avukatı yani uyuşturucu davalarına bakan avukatlar arayışına girmektedirler. Çünkü uyuşturucu suçları basit suçlar değildir, uzman bir uyuşturucu avukatı ile birlikte çalışmalıdır. Uyuşturucu davalarına bakan avukatlar ankara içerisinde çok sayıda bulunmakla beraber, Ankara uyuşturucu avukatı sayısı bakımından diğer illere göre daha avantajlı bir şehrimizdir.

Avukat Tülin Babaoğlan İletişim Bilgileri

Adres : Yeşilova Mah. 4023. Cadde Ser Tower Busidence (kat 8) No: 1/96 Etimesgut / Ankara

Tel :0546 646 7014

Mail : bilgi@tulinbabaoglan.av.tr

© Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz Websitesi. Her Hakkı Saklıdır. Nafaka Avukatı, Ceza Avukatı, Uyuşturucu Avukatı, Boşanma Avukatı Ankara | Seo Uzmanı | We ❤ Google
Bizi Arayın
Yol Tarifi
seo uzmanı ankara
Otomatik Kepenk
fotoselli kapı ankara
konya avukat
ingilizce kursu ankara