Etimesgut Boşanma Avukatı

Tülin Babaoğlan Yılmaz

 • Adres

  Yeşilova Mah. 4023. Cadde Ser Tower Busidence (kat 8) No: 1/96
  Etimesgut / Ankara

 • Tel

  0546 646 7014

 • Mail

  bilgi@tulinbabaoglan.av.tr

İletişim Formu

Etimesgut Boşanma Avukatı

Aile Hukuku ve Boşanma

Aile Hukuku (Boşanma, Nafaka, Velayet) son zamanlarda ülkemizin hemen hemen her yerinde olduğu gibi, Ankara’da da boşanma davaları ve boşanma davasının beraberinde getirdiği davaların artması ile gündemde olan , aranılan ve araştırılan hukuk dalıdır. Hukuki konularda öncü illerimizden olan Ankara boşanma davası sayısı açısından önemli bir sayıya sahip olmaya başlamıştır. Aynı zamanda Ankara’da nüfusun yüksek olduğu ilçelerden olan Etimesgut boşanma davası , nafaka davası, velayet davası gibi aile hukuku içerisindeki davalar olarak sık gündeme gelmektedir. Bu nedenle Etimesgut boşanma avukatı ihtiyacının çok sayıda hissedildiği ilçelerdendir.

Neden Boşanma Avukatı İhtiyacı Var

Boşanma konusunda gerek kulaktan duyma, gerek internetten okuma bilgi kirliliğinin olması boşanma ve beraberindeki davalar hakkında herkesin bilgisi ve yorumunun olmasını peşinde getirmiştir.Buna bağlı olarak da boşanma sürecindeki kişilerin veya çiftlerin yanlış yönlendirilmeleri söz konusu olmakta ve buna bağlı olarak da mağduriyetler yaşanmaktadır.
Boşanma davası ister taraflar arasında anlaşmazlık sonucu çekişmeli boşanma ister de tarafların her konuda anlaştığı anlaşmalı boşanma olsun , yanlış bilgi , yetersiz bilgi ve yanlış yönlendirilme mağduriyetlere yol açmaktadır. Bu nedenle iyi bir Etimesgut boşanma avukatı danışmanlığı ve yol göstermesi sizler için daha avantajlı olabilir. Boşanma Avukatı Etimesgut, Sincan , Eryaman gibi nüfusu kalabalık bölgelerimizde dava sayısının fazla olması ve avukatın zamanla boşanma alanına kayması ve bu alanda mesleğini devam ettirmesi ila alakalı bir durumdur.
Bizi Arayın
Yol Tarifi