Etimesgut Uyuşturucu Avukatı

Tülin Babaoğlan Yılmaz

 • Adres

  Yeşilova Mah. 4023. Cadde Ser Tower Busidence (kat 8) No: 1/96
  Etimesgut / Ankara

 • Tel

  0546 646 7014

 • Mail

  bilgi@tulinbabaoglan.av.tr

İletişim Formu

Sincan uyuşturucu avukatı

Uyuşturucu Davaları

Uyuşturucu madde kullanan satın alan ve bunu kabul eden bir kişi yeni uyuşturucu yasaları ile birlikte 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası almaktadır.
Uyuşturucu satmak veya uyuşturucu bulundurmak sebeplerinden dolayı başınız yasalar ile sıkıntıya girebilir ve uyuşturucu avukatı ihtiyacınız olabilir. Bu durumda doğal olarak yapmanız gereken ilk şey uyuşturucu davalarına bakan avukatlar araştırması yapmak olacaktır.

Neden Uyuşturucu Avukatı İhtiyacı Var

Günümüzde birçok insan kendisini savunamadığından ve doğru ifade edemediğinden bu konuda mağdur olmakta hatta bazen sadece uyuşturucu kullanan bir kişinin ticaretten yargılandığı olup 10-15 yıl ceza aldığı görülmektedir. Bu sebeple şüphelilerin böyle bir yakalanmanın varlığı halinde hiç zaman kaybetmeden alanında uzman ceza avukatıyla yani uyuşturucu avukatı ile , diğer bir deyiş ile uyuşturucu davalarına bakan avukat ile çalışması şarttır.
Etimesgut civarında yaşıyorsanız ve Etimesgut uyuşturucu avukatı arayışındaysanız, etimesgut uyuşturucu avukatları listesinde yer alan Tülin Babaoğlan Yılmaz ile iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal Medya

Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz

Adres: Yeşilova Mah. 4023. Cadde Ser Tower Busidence (kat 12) No: 1/135 Etimesgut / Ankara
Telefon : 0546 646 7014
Mail: bilgi@tulinbabaoglan.av.tr

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne derece ile giren, avukatlık stajını Ankara’nın önde gelen avukatlık bürolarında yapan Av. Tülin Yılmaz, 2012 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Boşanma, velayet, nafaka gibi davaları kapsayan aile hukuku, ceza hukuku, icra ve iflas hukuku, borçlar hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku ve medeni hukuktan kaynaklı her türlü işlemleri yürüten ofisimizde hukukun birçok alanında hizmet verilmektedir.
Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz
Sosyal Medya

Latest posts by Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz (see all)