Sincan Bölgesindeki Boşanma Davalarına Bakan Avukatlar

Ankara’nın en büyük ilçelerinden olan Sincan , gün geçtikçe gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Sincan nüfusunun artması, bir yandan evliliklerin artması anlamına geliyor. Diğer yandan da boşanma sayısının artması anlamına geliyor.

Boşanma sayısının artması, sincan boşanma avukatı hizmetleri veren sincan boşanma avukatları için önemli bir unsur. Boşanma avukatı ankara sincan bölgesinde genel olarak batı adliyesinde bulunuyor olsa da , sincan boşanma avukatları arasında önemli bir konumda yer alan Tülin Babaoğlan Yılmaz hukuk bürosu,  Ser Tower’da bulunmaktadır.

Sincan boşanma avukatı
Ankara Boşanma Avukatı > Avukat Tülin Babaoğlan > Ceza Hukuku > Boşanma Davaları

Ankara Avukat konusunda çok çeşitliliğe sahiptir. Sincan’da yaşayıp , eşi ile olan evliliğinde problemleri olan kişiler, boşanmaya karar verdiklerinde boşanma davası avukatı ile çalışma ihtiyacı hissedebiliyor. Ve Sincan’da boşanma avukatları  arayışlarına girebiliyorlar.

Boşanma davalarına bakan avukatlar arasında  Tülin Babaoğlan Yılmaz olarak, sizlere elimizden geldiğince en iyi şekilde boşanma davalarınız için destek oluyoruz.

Boşanma davalarınız ile alakalı her konuda oldukça tecrübeliyiz. Aklınıza takılan her konuda danışmanlık hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızdan mail veya cep numaramız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sincan ve çevresinde boşanma avukatı arayışındaysanız, boşanma avukatı danışmanlık hizmetlerimizle ilgili olarak ofisimizle irtibata geçebilirsiniz. Boşanma davanız ile ilgili her konuda sizinle ilgilenebiliriz. Söz konusu boşanma davaları olduğunda, boşanmanın gerek nafaka , gerek tazminat gerek velayet gerekse diğer hususları olsun, çok tecrübeliyiz.

Herkes boşanma avukatı ile çalışmak ister, sizler de isteyebilirsiniz. İşbirliği yaptığınız boşanma avukatının alanında her konuya hakim, sizi ve ihtiyaçlarınızı, problemlerinizi çok iyi anlayan, sizi doğru bir şekilde yönlendiren ve tecrübeli bir avukat olması gerekmektedir.

Baroya Kayıtlı Boşanma Avukatlarından Tülin Babaoğlan İletişim Bilgileri

Adres: Yeşilova Mah. 4023. Cadde Ser Tower Busidence (kat 12) No: 1/135 Etimesgut / Ankara

Telefon : 0546 646 7014

Mail : bilgi@tulinbabaoglan.av.tr

 

Boşanma Nedir ?

Boşanma en sade anlatımıyla, çiftlerin ikisinin veya herhangi birinin , evliliği sürdürememeleri nedeniyle ayrılmaya karar verip, resmi yollarla evliliği bitirmesidir. Boşanmanın birçok sebebi olabilir. Aşağıda genel boşanma çeşitleri yer almaktadır.

Boşanma Türleri Nelerdir ?

Boşanma ya iki tarafın karşılıklı olarak anlaşması ile anlaşmalı boşanma, ya da bir tarafın boşanmak isteyip diğer tarafın farklı düşüncede olması nedeniyle çekişmeli boşanma olarak farklı türlere ayrılır.

Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Anlaşmalı boşanma, evli çiftlerin boşanma ile alakalı, nafaka, velayet, maddi manevi her konuda anlaşarak boşanmaya karar vermesidir.

Çekişmeli Boşanma Avukatı

Çekişmeli boşanma, boşanma aşamasında olan evli çiftlerden birinin veya her ikisinin. velayet nafaka tazminat gibi hususlardan herhangi birinde anlaşma sağlayamayıp ortaya anlaşmazlık çıkması ve karşı davalar açması nedeniyle olan boşanmadır. Çekişmeli boşanma davalarında sincan boşanma avukatı önemli bir rol oynamakadır.

Boşanma Avukatları ve Sincan Bölgesindeki Boşanma Avukatları

Sincan bölgesi çok eski tarihlerden itibaren var olmasına rağmen Ankara Batı Adliye’sinin kurulması ile birlikte burada yetki alanı Sincan olan Sincan boşanma davalarının tamamı bu adliyede görülmeye başlanmıştır.

Ankara Batı Adliyesi’nin kuruluşunun ilk yılından itibaren Sincan bölgesine de hitaben hizmet veren hukuk ofisimiz özellikle  boşanma avukatları arasında kendisine seçkin bir yer edinmiştir.

Sincan bölgesi öncesinde Fatih Adliyesi ve Ankara Adliyesi’ne bağlı iken Ankara Batı Adliyesi’nin açılması ile birlikte yetki sorunu çözülmüştür.

Ankara Batı Adliyesi’nde yeni açılan mahkeme ile birlikte toplam 6 adet aile mahkemesi bulunmaktadır. Sincan boşanma davalarının yoğunluğu göz önüne alındığında 6 adet mahkemenin çok yoğun bir şekilde çalıştığı ortadadır.

Sincan batı Adliyesinin teknolojik alt yapısı, modern dizaynı ile birçok adliyeye göre bu adliyede çok daha hızlı işlem yapıldığı, çok daha düzenli dosya tarandığı bilinen bir gerçektir.

Ayrıca değinmek gerekir ki bu yazımızda kullandığımız Sincan en iyi boşanma avukatı yahut sadece Sincan boşanma avukatları kavramları müvekkillerimizin çalışılma alanını anlaması yahut bir avukatın en çok hangi konuda dosyalarının olduğunun, kendini en iyi hangi konuda ifade ettiğinin bir göstergesi olarak kullanılmaktadır.

Sincan’da boşanma davaları her geçen gün artmaktadır. Boşanma davalarının artışı sincan boşanma avukatı araştırmalarına da yol açabiliyor. Daha öncelerinde genel itibariyle çalışmayan, ev hanımlarının ağırlıkta olduğu Sincan’da, kadınların okuyup iş hayatına atılmaları, bölgenin oldukça gelişmesi, modernleşmesi neticesinde boşanma davalarında da ciddi bir artış meydana gelmiştir.

Bu artış neticesinde de Ankara Batı Adliyesinin açılmasına karar verilmiştir. Bu denli yoğun olan boşanma davalarının görülmesi ile kişilerin  boşanma avukatı arayışlarını anlayışla karşılamak gerekmektedir.

Velayet, nafaka, maddi ve manevi tazminat hususları, edinilmiş mallara katılma rejiminden yahut seçilmiş diğer rejimlerden kaynaklı mal paylaşımları, ziynet alacakları çok tabii ki daha önceden sıklıkla boşanma davası almış avukat tarafından takip edilmesi önemli, oldukça ayrıntılı hususlardır. Boşanma avukatı arayışlarınızda yılların vermiş olduğu uzmanlık derecesinde tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bu sebeplerle mutlaka kişilere boşanma davalarını açmadan önce bir boşanma avukatı ile görüşmelerini tavsiye ederiz. Görüştükleri  boşanma avukatları arasından en iyi yahut size en yakın boşanma avukatı seçip. karar verip, davalarını avukatla beraber yürütmeleri davadan en karlı şekilde çıkmalarını sağlayacaktır.

Ayrıca boşanma davaları baştan sona kişisel konuları içerdiğinden oldukça gerginlik ve stres içeren davalardır. Avukatlar sizin duruşmaya dahi katılmanıza gerek olmadan bu stres ve yorgunluğu üzerinizden alacaklardır. Zira tecrübeli boşanma avukatı boşanma davası esnasında karşılaşacağı her şeye hazırlıklıdır ve sizi en iyi şekilde savunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.