Ankara’nın en büyük ilçelerinden olan Sincan , gün geçtikçe gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Sincan nüfusunun artması, bir yandan evliliklerin artması anlamına gelirken, bir yandan da boşanma sayısının artması anlamına geliyor. Ankara Avukat konusunda çok çeşitliliğe sahiptir. Sincan’da yaşayıp , eşi ile olan evliliğinde problemleri olan kişiler, boşanmaya karar verdiklerinde boşanma davası avukatı ile çalışma ihtiyacı hissedebiliyor ve Sincan’da boşanma avukatları  arayışlarına girebiliyorlar. Sincan boşanma avukatı Tülin Babaoğlan Yılmaz olarak, sizlere elimizden geldiğince en iyi şekilde boşanma davalarınız için destek oluyoruz.

Boşanma davalarınız ile alakalı her konuda oldukça tecrübeliyiz. Aklınıza takılan her konuda danışmanlık hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızdan mail veya cep numaramız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sincan Boşanma Avukatı

Sincan ve çevresinde Sincan boşanma avukatı arayışındaysanız, Sincan boşanma avukatı danışmanlık hizmetlerimizle ilgili olarak ofisimizle irtibata geçebilirsiniz. Boşanma davanız ile ilgili her konuda sizinle ilgilenebiliriz. Söz konusu boşanma davaları olduğunda, boşanmanın gerek nafaka , gerek tazminat gerek velayet gerekse diğer hususları olsun, çok tecrübeliyiz.

Herkes en iyi boşanma avukatı ile çalışmak ister, sizler de isteyebilirsiniz. İşbirliği yaptığınız boşanma avukatının alanında her konuya hakim, sizi ve ihtiyaçlarınızı, problemlerinizi çok iyi anlayan, sizi doğru bir şekilde yönlendiren ve tecrübeli bir avukat olması gerekmektedir.

Boşanma Nedir ?

Boşanma en sade anlatımıyla, çiftlerin ikisinin veya herhangi birinin , evliliği sürdürememeleri nedeniyle ayrılmaya karar verip, resmi yollarla evliliği bitirmesidir. Boşanmanın birçok sebebi olabilir.

Boşanma Türleri Nelerdir ?

Boşanma ya iki tarafın karşılıklı olarak anlaşması ile anlaşmalı boşanma, ya da bir tarafın boşanmak isteyip diğer tarafın farklı düşüncede olması nedeniyle çekişmeli boşanma olarak farklı türlere ayrılır.

Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma, evli çiftlerin boşanma ile alakalı, nafaka, velayet, maddi manevi her konuda anlaşarak boşanmaya karar vermesidir.

Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma, boşanma aşamasında olan evli çiftlerden birinin veya her ikisinin, velayet nafaka tazminat gibi hususlardan herhangi birinde anlaşma sağlayamayıp ortaya anlaşmazlık çıkması ve karşı davalar açması nedeniyle olan boşanmadır.

Boşanma İle ilgili Makalelerimiz :

Websitemizde boşanma ile ilgili sizi bilgilendirecek çok sayıda bilgilendirici makale bulunmaktadır. Aşağıki başlıkların her birine tıklayarak ilgilinizi çeken konuyu okuyabilirsiniz.

İlgili Sayfalar :

© Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz Websitesi. Her Hakkı Saklıdır. Nafaka Avukatı, Ceza Avukatı, Uyuşturucu Avukatı, Boşanma Avukatı Ankara | Seo Uzmanı | We ❤ Google
Bizi Arayın
Yol Tarifi
seo uzmanı ankara
Otomatik Kepenk
fotoselli kapı ankara
konya avukat
ingilizce kursu ankara