AVUKAT TÜLİN BABAOĞLAN YILMAZ KİMDİR?

  Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne derece ile giren, avukatlık stajını Ankara’nın önde gelen avukatlık bürolarında yapan Av. Tülin Yılmaz, 2012 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Aynı zamanda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Özel Hukuk (aile, borçlar , medeni hukuk) alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İş Hukuku alanında bilirkişiliği, ceza hukuku ve adli yardım konusunda sertifikaları bulunmaktadır. Eğitim hayatı boyunca ilkeli ve kurallarına bağlı olarak mesleğine hazırlanmıştır.

Avukat Tülin Yılmaz’ın kurucu avukat olduğu uzun yıllardır faaliyet gösteren hukuk ve danışmalık büromuz çeşitli alanlarda dava alarak 1000 i aşkın dosyası ile başarılı bir ivme yakalamıştır.

Yaptığımız en basit işlerde güzel sonuç almak isterken kimi zaman hayatımızın dönüm noktası olan olaylarda da avukatla yola çıkma isteği çok doğaldır. İnsanların bilgisizlikle yaptıkları hukuki işlemlerde haklıyken haksız yere düştüğü durumlara sıkça rastlandığı görülmekte bu sebepten boşanma davasına bakan avukat, ceza davasına bakan avukat, tazminat davasına bakan avukat istemleri tarafımızca olağan karşılanmaktadır.

Üniversitelerin verdiği mezun sayısı ve alanda ihtisaslaşmadan ruhsat alabilme durumu yüzünden şuan yapılan aramalarla kişilerin ihtiyaçlarına uygun  avukat bulmaları oldukça zordur. Anılan ihtiyaçlara binaen bu ihtiyaçlarınızı karşılamak ve müvekkillerimizin memnuniyeti temel prensibimizdir.

Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz

Adres: Maidan İş ve Yaşam Merkezi C-112, Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı No : 4

Çankaya / Ankara, 06800

Telefon : 0546 646 7014

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Emre Egemen

Eryaman’da yaptığımız kaza sonrası oluşan değer kaybı davamızda göstermiş olduğu başarı ve özveriden dolayı Av. Tülin Babaoğlan Yılmaz’a teşekkür ederiz.

Zeliha Satılmış

Üniversite yaz okullarında fazladan ödenen masrafların iadesi için çalıştığımız ve çalışmaktan çok memnun kaldığımız avukattır kendisi.”

Sefer Y.

Anlaşmalı boşanma dosyamızda bize olan yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederiz sureci en sıkıntısız şekilde gecirdik”

Duygu Ulus

Mal paylaşımı davam ile ilgili kendisiyle tanışma imkanı buldum. İlginiz ve bilginizden dolayı çok teşekkür ederim Tülin hanım.”

Taner Mert

Çok kaliteli ve profesyonel çözüm üretebilen harika bir avukatsınız yardımlarınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir