Ankara Boşanma Avukatı İletişim
+90 546 646 70 14

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AVUKAT TÜLİN BABAOĞLAN YILMAZ KİMDİR?

  Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne derece ile giren, avukatlık stajını Ankara’nın önde gelen avukatlık bürolarında yapan Av. Tülin Yılmaz, 2012 yılından bu yana avukatlık yapmaktadır. Aynı zamanda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Özel Hukuk (aile, borçlar , medeni hukuk) alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İş Hukuku alanında bilirkişiliği, ceza hukuku ve adli yardım konusunda sertifikaları bulunmaktadır. Eğitim hayatı boyunca ilkeli ve kurallarına bağlı olarak mesleğine hazırlanmıştır.

Avukat Tülin Yılmaz’ın kurucu avukat olduğu uzun yıllardır faaliyet gösteren hukuk ve danışmalık büromuz çeşitli alanlarda dava alarak 1000 i aşkın dosyası ile başarılı bir ivme yakalamıştır. Özellikle

Boşanma, velayet, nafaka gibi davaları kapsayan aile hukuku, ceza hukuku, icra ve iflas hukuku, borçlar hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku ve medeni hukuktan kaynaklı her türlü işlemleri yürüten ofisimizde hukukun birçok alanında hizmet verilmektedir.

Hayatımızın her alanında olduğu gibi hukuki alanda yürüttüğümüz işlerinizde de müvekkillerimizin en iyi avukatla ve en iyi hukuki bilgi ile yola çıkma istekleri tarafımızca temel ilke edinilmiştir.

Yaptığımız en basit işlerde bile en iyisine sahip olmak, en iyi sonucu almak isterken kimi zaman hayatımızın dönüm noktası olan olaylarda da en iyi avukatla yola çıkma isteği çok doğaldır. İnsanların bilgisizlikle yaptıkları hukuki işlemlerde haklıyken haksız yere düştüğü durumlara sıkça rastlandığı görülmekte bu sebepten boşanma avukatı, ceza avukatı, tazminat avukatı istemleri tarafımızca olağan karşılanmaktadır.

Ankara boşanma avukatı

Üniversitelerin verdiği mezun sayısı ve alanda ihtisaslaşmadan ruhsat alabilme durumu yüzünden şuan yapılan aramalarla kişilerin ihtiyaçlarına uygun  avukat bulmaları oldukça zordur. Anılan ihtiyaçlara binaen bu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ve müvekkillerimizin memnuniyeti temel prensibimizdir.

Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz

Adres: Maidan İş ve Yaşam Merkezi C-112, Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı No : 4

Çankaya / Ankara, 06800

Telefon : 0546 646 7014

SİZDEN GELEN YORUMLAR
Emre Egemen
Eryaman'da yaptığımız kaza sonrası oluşan değer kaybı davamızda göstermiş olduğu başarı ve özveriden dolayı Av. Tülin Babaoğlan Yılmaz'a teşekkür ederiz.
Zeliha Satılmış
Üniversite yaz okullarında fazladan ödenen masrafların iadesi için çalıştığımız ve çalışmaktan çok memnun kaldığımız avukattır kendisi.
Sefer Y.
Anlaşmalı boşanma dosyamızda bize olan yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederiz sureci en sıkıntısız şekilde gecirdik
Duygu Ulus
Mal paylaşımı davam ile ilgili kendisiyle tanışma imkanı buldum. İlginiz ve bilginizden dolayı çok teşekkür ederim Tülin hanım.
Taner Mert
Çok kaliteli ve profesyonel çözüm üretebilen harika bir avukatsınız yardımlarınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

 

Bizi Arayın
Yol Tarifi