Ankara’da Çankaya Bölgesi Avukat‘larından Avukat Tülin Babaoğlan İletişim için sağ kısımdaki e-mail adresi ve telefon üzerinden iletişime geçebilir whatsapp hattımızdan ‘da 7/24 tüm soru önerilerinizi sorabilirsiniz.

Saygılarımızla

Avukat Tülin Babaoğlan Yılmaz

Adres: Maidan İş ve Yaşam Merkezi C-112, Eskişehir Yolu Bilkent Kavşağı No : 4

Çankaya / Ankara, 06800

Telefon : 0546 646 7014

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim formundan bizlere aklınıza takılan soruları sorabilir, iletişim numaralarımızdan arayabilir veya bilgi@tulinbabaoglan.av.tr mail adresimizden bize mail gönderebilirsiniz.

3 thoughts on “İletişim”

  1. Merhabalar, benim bir uluslararası boşanma dururum var biraz karışık ama siz yardımcı olabilir misiniz acaba diye sormak istedim. Benim eşim Amerikalı, kendisiyle Türkiye’de evlendik 2011 yılında, daha sonra kendisi Amerika’da ben Türkiye’de yaşarken ayrıldık ve o Amerika’da bana evliliğin feshi davası açtı. Amerika’da bir süre beraber yaşamış olmamıza rağmen orada evliliğin geçerli olması için hiç bir işlem yapmadık. Sadece ortak bir mortgage almıştık kendisi orada benim ismim geçtiği için zannediyorum bu davayı açma gereği duydu. Ben karşı dava açmadığımdan o dava o şekilde anlaşmalı olarak kapanmış oldu bana da sonuçlar mektup olarak geldi. Son 4 yıl kadardır da görüşmüyoruz bile, 2015ten beri de zaten ayrı ülkelerde yaşıyoruz. Ben hala evli olduğum için Türkiye’de bu evliliğin bitmesini istiyorum artık dava açıp. Muhtemelen kendisi tek taraflı bu işi ülkesinde hallettiğinden buraya gelmek ya da muhattab olmak dahi istemeyecektir, gerek de yoktur diye umuyorum. Kendisinden bir talebim de yok zaten sadece artık kağıt üzerinde evli görünmek istemiyorum. Bana yardım edebilirseniz ya da edebilecek birine yönlendirirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir